+420 606 350 050 | Po - Pá: 9:00 - 17:00
Po - Pá: 9:00 - 17:00
Lego Technic 42078 Mack kamion

Lego Technic 42078 Mack kamion

0x
Kód produktu: 4387

Fanoušci techniky budou radostí bez sebe díky replice náklaďáku Mack Anthem. Stavebnice z řady Lego Technic umožňuje postavit model propracovaný do nejmenších detailů. Pod kapotou lze nahlédnout na šestiválcový řadový motor s funkčními písty a rotujícím chladičem. Po otevření dveří se vám zase naskytne pohled na vybavenou kabinu řidiče obsahující otočný volant či nastavitelná sedadla. Odpojitelný návěs je vybaven opěrnými nohami, stabilizačními podpěrami a synchronizovanými jeřábovými rameny, pomocí kterých můžete naložit kontejnery. A pokud by vás náhodou omrzel náklaďák, můžete ze stejné sady postavit popelářské auto Mack LR. I tentokrát plné funkčních a realistických detailů.

 

Celý popis
6 199 Kč
ks
do 7 dnů

Popis

 • Fanoušci techniky budou radostí bez sebe díky replice náklaďáku Mack Anthem. Stavebnice z řady Lego Technic umožňuje postavit model propracovaný do nejmenších detailů. Pod kapotou lze nahlédnout na šestiválcový řadový motor s funkčními písty a rotujícím chladičem. Po otevření dveří se vám zase naskytne pohled na vybavenou kabinu řidiče obsahující otočný volant či nastavitelná sedadla. Odpojitelný návěs je vybaven opěrnými nohami, stabilizačními podpěrami a synchronizovanými jeřábovými rameny, pomocí kterých můžete naložit kontejnery. A pokud by vás náhodou omrzel náklaďák, můžete ze stejné sady postavit popelářské auto Mack LR. I tentokrát plné funkčních a realistických detailů.

  Nechte se unést pohledem na propracované detaily stavebnice Lego Technic, která byla vytvořena ve spolupráci s firmou Mack Trucks Inc. Můžete si tak být jisti, že se jedná o opravdu věrnou repliku originálního vozidla.

  Otevřete dveře a nahlédněte do pečlivě zpracované kabiny řidiče, která zahrnuje detailní přístrojovou desku, pohyblivý volant, sluneční clony, polohovatelná sedadla a patrovou postel.

  Prohlédněte si šestiválcový řadový motor s pohyblivými písty a rotujícím chladičem. Model obsahuje také funkční řízení předních kol, které lze ovládat pomocí kolečka za kabinou.

  Po příjezdu s náklaďákem na místo nezapomeňte spustit opěrné nohy a vysunout stabilizační podpěry. Potom už můžete do odpojitelného návěsu naložit kontejnery pomocí synchronizovaných jeřábových ramen.

  Zažijte další dobrodružství s replikou kultovního popelářského vozu Mack LR, kterou můžete postavit ze stejné stavebnice. Sada obsahuje bezmála 2 600 dílků, proto zabaví i zkušenější stavitele.

 

Zobrazit celý popis

Parametry

Kód
42078
EAN
5702016116939
Hmotnost balení
3 kg
Věk
11+
Rok edice
2018

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Vaše hodnocení
( 5=nejlepší )

Kontakt

Potřebujete poradit?

Doporučujeme pro vás