+420 606 350 050 | Po - Pá: 9:00 - 17:00
Po - Pá: 9:00 - 17:00

FAQ

Časté otázky

  • Zasíláte zboží i na Slovensko?

Ano, přímo v kroku objednávky je možnost volby zaslat zboží na Slovensko. Na Slovensku doručuje zboží služba DHL nebo DPD, přímo až do Vašich rukou.

  • V jaké měně zaplatím na Slovensku?

Zaplatíte v EUR. Zboží fakturujeme z našeho eshopu v uvedených CZK cenách. Při doručení na Slovensko je cena přepočítána dle aktuálního kurzu na EUR. Zaplatíte předem na náš účet v EUR.

  • Mohu si vyzvednout zboží osobně?

Nyní nelze zboží vyzvednout osobně. Nemáme kamennou prodejnu.  Zboží zasíláme z našeho skladu v Sušici prostřednictvím přepravní služby.

  • Proč jsou některé stavebnice Lego prodávány za vyšší cenu než byla původní cena před několika lety?

Společnost Lego vyrábí a dodává stavebnice v ročních katalogových edicích. Poté je výroba a dodávka těchto edicí ukončena a nahrazena zase novými řadami stavebnic. Společnost Lego už tyto starší sety nedodává do obchodní sítě. Starší edice stavebnic se poté prodávají mezi obchodníky a sběrateli navzájem a jejich cena roste tak, jak je těchto setů na trhu stále méně nebo jak se stávají sběratelskou raritou. Snažíme se Vám tyto sety nabídnout k prodeji i za tuto vyšší cenu abychom Vám poskytli co nejširší nabídku a druhovou pestrost výrobků Lego. Tyto sety již nejsou běžně k dostání v obchodní síti a nabízejí je jen specializované obchody jako je třeba naše džunglehraček.cz. Cena stavebnic je tak závislá na aktuálním vývoji kurzu CZK, zemi odkud je stavebnice dodána apod. Většinu těchto starších setů Lego dovážíme ze zahraničí.