+420 606 350 050 | Po - Pá: 9:00 - 17:00
Po - Pá: 9:00 - 17:00
Lego Ideas 21325 Středověká kovárna

Lego Ideas 21325 Středověká kovárna

Kód produktu: 4460

Vydej se na cestu časem s tímto působivým LEGO® modelem středověké kovárny, která slouží jako dílna, ale zároveň i jako domov.

Objev řadu autentických detailů a jedinečných prvků uvnitř 3patrové budovy, od středověké kuchyně a ložnice až po plně vybavenou dílnu.

Celý popis
4 999 Kč
ks
do 7 dnů

Popis

Vydej se na cestu časem s tímto působivým LEGO® modelem středověké kovárny, která slouží jako dílna, ale zároveň i jako domov.

Objev řadu autentických detailů a jedinečných prvků uvnitř 3patrové budovy, od středověké kuchyně a ložnice až po plně vybavenou dílnu.

Zatlač na měchy, které rozžhaví pec, a vydej se na průzkum zahrady se sukovitou jabloní, lukostřeleckým terčem a studnou. Chybět nesmí ani kůň s vozíkem.

Postav neuvěřitelně propracovaný model plně vybavené kovárny od LEGO® Ideas, včetně žhnoucí pece a 4 minifigurek.

Uteč na chvíli z moderního světa a postav si tento velkolepý výstavní model Kovárna (21325) od LEGO® Ideas. Architektonické detaily 3podlažní středověké budovy jsou vytvořené z LEGO kostek.

Střechu a 2 podlaží lze odejmout pro lepší přístup k plně vybavené ložnici, kuchyni a dílně, která je nabitá předměty z opravdové středověké kovárny.

Další funkce zahrnují žhnoucí pec se světelnou LEGO kostkou, a k tomu navíc zahradu se sestavitelnými modely jabloně a studny.

Scénu oživí 4 minifigurky: kovář, lučištník a 2 sokolí rytíři se 4 meči, 3 štíty a halapartnou, a k tomu navíc pohyblivá figurka koně se sestavitelným vozíkem a figurky psa a žáby.

Tato stavebnice tvořící součást sbírky inspirativních LEGO stavebnic určených pro dospělé, kteří si chtějí odpočinout u tvořivé činnosti, představuje parádní dárek pro tebe nebo LEGO fanouška či kutila ve tvém životě.

Odpočiň si od moderního života u přesvědčivého modelu řady LEGO® Ideas (21325), který věrně zachycuje architektonické detaily středověké kovárny sloužící jako dílna i jako domov.

Tato 3podlažní budova má odnímatelnou střechu a 2 patra, takže umožňuje snadný přístup k plně vybavené ložnici, kuchyni a dílně. Na zahradě nesmí chybět jabloň a studna.

Dílna je nabitá doplňky, jako je nářadí, uhlí a brnění. Zmáčknutím měchů lze aktivovat LEGO® světelnou kostku v peci na uhlí, která se tak rozžhaví.

Měří přes 27 cm na výšku, 32 cm na šířku a 21 cm do hloubky. Působivý sestavitelný model vypadá dobře na fotkách a můžete jím obdarovat buď sebe, nebo LEGO® fanoušky a kutily mezi vašimi blízkými.

Tato stavebnice pro dospělé obsahuje světelnou LEGO® kostku s baterií typu LR41.

Stavebnice řady LEGO® Ideas pro dospělé je součástí sbírky inspirativních sad určených náročným kutilům, kteří se ve volném čase věnují manuálním projektům rozvíjejícím všímavost.

Již od roku 1958 jsou LEGO® kostky testovány tak, aby splňovaly ty nejvyšší oborové standardy. Díky tomu jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozebírání.

Ve společnosti LEGO Group LEGO® dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší globální standardy týkající se bezpečnosti a kvality.

  • Věk: 18+
  • Počet dílků: 2164
  • Baterie: 1 x LR41 (součást balení)
Zobrazit celý popis

Parametry

Kód
21325
Výrobce
Lego
EAN
5702016911985
Hmotnost balení
8 kg
Věk
18+
Rok edice
2021

Kontakt

Potřebujete poradit?

Doporučujeme pro vás